Lista zgłoszonych zawodników

8 KM

Podane numery nie są numerami startowymi

Kobiety

L.p. IMIĘ NAZWISKO PŁEĆ MIEJSCOWOŚĆ KLUB DYSTANS
1 Irena Guziak Kobieta Nowy Targ   bieg 8 km
2 Edyta Kopacka Kobieta Wrocław   bieg 8 km
3 Małgorzata Malina-Pachacz Kobieta Rabka-Zdrój Biegnę Wolno Bo Mi Wolno bieg 8 km
4 Sylwia Przejczowska Kobieta Spytkowice   bieg 8 km
5 Patrycja Hartwich Kobieta Krakow   bieg 8 km
6 Marta Paprocka Kobieta Rabka-Zdrój Biegnę Wolno Bo Mi Wolno bieg 8 km
7 Paulina Pawłowska-Jurek Kobieta Limanowa   bieg 8 km
8 Monika Rogóż Kobieta Kraków   bieg 8 km
9 Maria Kowalczyk Kobieta Lipnica Mala   bieg 8 km
10 Edyta Michalik Kobieta Grybów   bieg 8 km
11 Małgorzata Janowiak Kobieta Nowy Targ Power Training bieg 8 km
12 Anna Żółtak Kobieta Busko-Zdrój   bieg 8 km
13 Weronika Kapłon Kobieta Rabka-Zdrój Daniel Wosik Tervel Team bieg 8 km
14 Jolanta Budziak Kobieta Spytkowice   bieg 8 km

Mężczyźni

L.p. IMIĘ NAZWISKO PŁEĆ MIEJSCOWOŚĆ KLUB DYSTANS
1 Tomasz Buksa Mężczyzna Raba Wyżna OSP SPYTKOWICE bieg 8 km
2 Marek Stec Mężczyzna Jabłonka UKS Podwilk bieg 8 km
3 Wojciech Jaśkowiec Mężczyzna Poręba   bieg 8 km
4 Rafał Przejczowski Mężczyzna Spytkowice Spytaktiv bieg 8 km
5 Piotr Sutor Mężczyzna Spytkowice Elemeno bieg 8 km
6 Mariusz Dembowski Mężczyzna Lidzbark H+H Polska bieg 8 km
7 Mateusz Książek Mężczyzna Mucharz   bieg 8 km
8 Radosław Kordiasz Mężczyzna Kraków SMOK WAWELSKI bieg 8 km
9 Aleksander Wandas Mężczyzna Laskowa Ks Florian bieg 8 km
10 Jarosław Jurek Mężczyzna Limanowa KS Florian bieg 8 km
11 Marek Pagacz Mężczyzna Bochnia   bieg 8 km
12 Dariusz Żądło Mężczyzna Myślenice TKKF UKLEJNA MYŚLENICE bieg 8 km
13 Bogdan Szewc Mężczyzna Kraków   bieg 8 km
14 Jan Wąsowicz Mężczyzna Kraków   bieg 8 km
15 Mariusz Mozgała Mężczyzna Bachowice Spytaktiv bieg 8 km
16 Grzegorz Kulawiak Mężczyzna Spytkowice   bieg 8 km
17 Bartłomiej Smętek Mężczyzna Spytkowice   bieg 8 km
18 Łukasz Stelmach Mężczyzna Węgrzce Wielkie   bieg 8 km
19 Bartłomiej Pittner Mężczyzna Regulice   bieg 8 km
20 Maciej Szafrański Mężczyzna Laskowa KS Florian bieg 8 km
21 Rafał Zawadzki Mężczyzna Ratułów   bieg 8 km
22 Andrzej Łęcki Mężczyzna Kęty   bieg 8 km
23 Robert Kwiatkowski Mężczyzna Maruszyna   bieg 8 km
24 Radosław Pocik Mężczyzna Kobiernice UMKS Kęczanin bieg 8 km
25 Paweł Świętek Mężczyzna Pieniążkowice   bieg 8 km
26 Grzesiek Szczurek Mężczyzna Mucharz   bieg 8 km
27 Grzegorz Duraj Mężczyzna Bielsko-Biała Durajki Team bieg 8 km
28 Grzegorz Głowacz Mężczyzna Czarny Dunajec Husaria Race Team bieg 8 km
29 Karol Wolski Mężczyzna Kraków   bieg 8 km
30 Krzysztof Sutro Mężczyzna Spytkowice   bieg 8 km
31 Rafał Pachacz Mężczyzna Rabka-Zdrój Biegnę Wolno Bo Mi Wolno bieg 8 km
32 Piotr Sołtykowski Mężczyzna Kraków   bieg 8 km
33 Wojciech Kusiak Mężczyzna Rabka-Zdrój   bieg 8 km
34 Marek Kutyba Mężczyzna Kraków   bieg 8 km

3 KM

Podane numery nie są numerami startowymi

Kobiety

L.p. IMIĘ NAZWISKO PŁEĆ MIEJSCOWOŚĆ KLUB DYSTANS
1 Agnieszka Kosek Kobieta Spytkowice   bieg 3 km
2 Jadwiga Rzeszótko Kobieta Spytkowice   bieg 3 km
3 Aleksandra Rzeszótko Kobieta Spytkowice   bieg 3 km
4 Alicja Kosałka Kobieta Kraków   bieg 3 km
5 Anna Włodarczyk Kobieta Wieliczka Night Runners bieg 3 km
6 Paulina Chorzępa Kobieta Rabka-Zdrój PRINTSOFT bieg 3 km
7 Anna Grzesiek Kobieta Babica   bieg 3 km
8 Lucyna Duńczyk Kobieta Kraków   bieg 3 km
9 Ewelina Duraj Kobieta Bielsko-Biała Durajki Team bieg 3 km
10 Sabina Kaczanowska Kobieta Kraków   bieg 3 km
11 Magdalena Tyralik Kobieta Andrychów   bieg 3 km
12 Agnieszka Sutor Kobieta Rabka-Zdrój   bieg 3 km
13 Monika Bednarska Kobieta Brzesko   bieg 3 km
14 Anna Kusiak Kobieta Rabka-Zdrój   bieg 3 km
15 Ewa Kuropatwińska Kobieta Poręba   bieg 3 km
16 Katarzyna Tesarska Kobieta Nowy Targ   bieg 3 km
17 Agnieszka Kurowska Kobieta Siepraw   bieg 3 km

Mężczyźni

L.p. IMIĘ NAZWISKO PŁEĆ MIEJSCOWOŚĆ KLUB DYSTANS
1 Tadeusz Kowalczyk Mężczyzna Kraków   bieg 3 km
2 Dawid Makuła Mężczyzna Kraków Safe-Tech.pl bieg 3 km
3 Przemyslaw Mikolajewicz Mężczyzna Sadkowa   bieg 3 km
4 Mateusz Łaski Mężczyzna Lanckorona   bieg 3 km
5 Szczepan Jurkowski Mężczyzna Osielec Biegnę, żeby Bartek mógł biegać bieg 3 km
6 Grzegorz Gacek Mężczyzna Jordanów Pszczółka Team bieg 3 km
7 Piotr Ordzowiały Mężczyzna Osielec   bieg 3 km
8 Mateusz Kłębek Mężczyzna Olkusz   bieg 3 km
9 Sylwester Malec Mężczyzna Nowe Rybie   bieg 3 km
10 Michał Malec Mężczyzna Nowe Rybie   bieg 3 km
11 Łukasz Elżbieciak Mężczyzna Lachowice Mocni Pomocni bieg 3 km
12 Norbert Olech Mężczyzna Gliwice Tytani WSB bieg 3 km
13 Rafał Martyniak Mężczyzna Kęty   bieg 3 km
14 Gabriel Duda Mężczyzna Spytkowice UKS Gimpel bieg 3 km
15 Kamil Gucwa Mężczyzna Kraków   bieg 3 km
16 Bogdan Misiniec Mężczyzna Zubrzyca Górna Pszczółka Team bieg 3 km
17 Mirek Hędrzak Mężczyzna Nowy Targ Lila bieg 3 km
18 Jakub Gawronski Mężczyzna Kraków Cracovia bieg 3 km
19 Daniel Hoffmann Mężczyzna Zblewo Sokół Zblewo bieg 3 km
20 Łukasz Koszarek Mężczyzna Spytkowice   bieg 3 km
21 Szymon Główczak Mężczyzna Spytkowice PRINTSOFT bieg 3 km
22 Artur Kaczanowski Mężczyzna Kraków   bieg 3 km
23 Adam Wajdzik Mężczyzna Krzeszów   bieg 3 km
24 Jacek Herjan Mężczyzna bielsko-biała Miraz Race Team bieg 3 km
25 Hubert Ziobro Mężczyzna Spytkowice   bieg 3 km
26 Mateusz Grajny Mężczyzna Krzeszów   bieg 3 km
27 Piotr Zając Mężczyzna Tarnów Bieniasz Bike /Ekipa z Tarnowa bieg 3 km

Layout Type

Presets Color

Background Image

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.